Три теології місії Церкви в суспільстві

 

«ВИ СІЛЬ ЗЕМЛІ» Мт. 5,13

 

Вплив солі:

-Дає культурі «смак» – ідеали та розуміння, що є добро та що є зло.

-Прищеплює культурі імунітет – зберігає від процесів псування, морального розкладу

Ми живемо в час стрімких суспільних преображень. Західна цивілізація, побудована на християнських цінностях, поступово відходить від Християнства. Причина – це псування або недостача солі, а саме, небіблійне богослів’я, яке визначає християнську місію в суспільстві:

ЛІБЕРАЛЬНА ТЕОЛОГІЯ

Ліберальне християнство – це сіль, яка розчинилася в секулярній культурі, не вірить в основні біблійні істини, такі як воскресіння Христа, богонатхненність Святого Письма чи актуальність 10 заповідей для сучасної людини. Ліберальні церкви приймають сексуальну революцію. Така церква неспроможна допомогти цьому світу…

ТЕОЛОГІЯ ІЗОЛЯЦІЇ

Представники цієї позиції ділять сфери життя на духовні та недуховні. Духовні: церковні служіння, євангелізація, молитва, мораль членів церковних громад. Не духовні: праця – бізнес – фінанси, мистецтво, політика. Ізольована  Церква – сіль не виходить за межі сільнички і є недоступною для суспільства.

Біблійна альтернативаТЕОЛОГІЯ РЕФОРМАЦІЇ

Це позиція християн, які бачать Бога Господом всієї реальності та знають, що в Царстві Божому є праведні стандарти для всіх сфер життя, як окремої людини так і цілого суспільства. У Пс.23:1 читаємо: «Господня земля та все, що ії наповнює». Реформована Церква здатна явити світу Божі стандарти праведності у всіх сферах життя особистості і суспільства та дати новий імпульс для розвитку християнської цивілізації.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required