Американські «правозахисники» вимагають легалізації інцесту

Питання так званої «рівності шлюбів» не дає спокою лобістським організаціям. Слідом за узаконенням одностатевих союзів вони вимагають легалізувати шлюби між близькими родичами.

Ця ініціатива набула медійності в контексті історії чоловіка австралійського походження, який бажає одружитися з власною дочкою. 1 квітня він подав позов до Манхеттенського суду з вимогою надати шлюб. Він пояснив своє рішення так: «Завдяки міцним шлюбним зв’язкам дві особи, які б відносини вони не мали між собою, можуть досягти вищого рівня виразності, близькості та духовності».

За законом штату Нью-Йорк, інцест (тобто сексуальні зв’язки між близькими родичами) – це злочин третього ступеня, який карається до чотирьох років позбавлення волі, а інцестуальні шлюби визнаються недійсними. Заборона таких відносин є частиною сімейного права більшості держав світу. Це має морально-етичні та біологічні причини, адже окрім порушення традиційних відносин в родині, кровозмішання є загрозою для дітей, які можуть народитися в такому шлюбі.

Обґрунтована заборона має своїх противників як серед людей, що бажають мати незаконні стосунки, так і серед лівих активістів. Вони вимагають розширення категорій людей, що можуть укласти шлюб. Задля підтримки інцестуального порядку денного вони створили близько 130 петицій до різних органів влади з вимогою узаконити кровозмішання. Вимогу змінити законодавство підтримали деякі активісти, що раніше лобіювали визнання одностатевих шлюбів на всій території США.

Їх аргументи, як і раніше, базуються на маніпулятивній риториці про «можливість бути з тим, кого любиш». Вони пояснюють це свободою вибору людини, мовляв держава не має права втручатися в особисте життя громадян, які самі можуть дати згоду на секс. Очільник ініціативи «Повна рівність шлюбу» Кіт Пулман прокоментував скандальний позов так: «Абсурдно стверджувати, що дорослий не може дати згоди на одруження з батьком. Цього ж дорослого можна відправити на війну, взяти на себе шість-сім цифр боргу…, але не можна дати згоду вийти заміж за того, кого він любить?»

Десятки судових і законодавчих прецедентів останніх десятиліть десакралізували сім’ю, її цінність і особливе значення для нормального функціонування суспільства. Коли держава визнає нормою і захищає законом одностатеві шлюби і коли біологічне визначення статі вже нічого не вартує, то на порядок денний виходить нова дискусія про шлюб і відносини. Виправдання сексуальних зв’язків між батьками та дітьми ще не має значної підтримки (зареєстровані петиції не зібрали достатньо голосів), але, зважаючи на суспільні тенденції, перегляд питань інцесту й розбещення неповнолітніх може бути тільки питанням часу.

Джерела:
https://nypost.com/2021/04/10/new-york-parent-seeks-ok-to-marry-their-own-adult-child/

https://nypost.com/2021/04/17/consensual-incest-should-be-decriminalized-advocates-say/
https://www.news.com.au/lifestyle/relationships/marriage-equality-australian-man-pushing-to-decriminalise-consensual-incest-in-60-countries/news-story/42eb6d58be6fabbd2339e06b62a8a5e7

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required