8 червня 1944 року народився американський хімік Генрі Фріц Шефер III

8 червня 1944 року народився відомий американський хімік, один з найбільш цитованих вчених у світі Генрі Фріц Шефер III. Професор Університету Джорджії і директор Центру обчислювальної хімії, Генрі Шефер є одночасно членом дванадцяти наукових товариств, серед яких Королівське хімічне товариство та Американське хімічне товариство, Американське фізичне товариство, Американська асоціація просування науки та ін.

Народжений в Гранд Репідс в Мічигані, Генрі отримав бакалавра хімічних наук у Массачусетському інституті технічних наук, а докторський ступінь з хімічної фізики – у Стенфордському університеті. Більше десяти років працював професором Каліфорнійського університету, відвідував з лекціями Цюріхський, Паризький і Австралійський національний університет. Став володарем ряду національних і міжнародних нагород за досягнення в галузі теоретичної хімії та понад 1,5 тис. наукових публікацій.

Окрім своєї наукової активності, Генрі Шефер є ревним християнином, який активно виступає перед студентами університетів (понад 400 промов на цей час) на тему взаємозв’язку віри і науки. У 2003 році ним був надрукований збірник есе і промов «Наука і християнство: конфлікт або згода?» («Science and Christianity: Conflict or Coherence?»), який у 2016 році був перевиданий вдруге. Генрі є активним учасником Християнського форуму викладачів університету Джорджії.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required