4 січня 1947 року Пітер Маршалл обраний капеланом сенату

4 січня 1947 року пресвітеріанський священик Пітер Маршалл обраний капеланом сенату Сполучених Штатів. Він був американським проповідником шотландського походження, а також пастором пресвітеріанської церкви New York Avenue у Вашингтоні.

Народжений у Коатбріджі (Північний Ланакшир, Шотландія) 27 травня 1902 року, у віці 24 років він мігрував до Нью-Йорку. Ще з ранніх років він відчув поклик до служіння, а у 1931 році закінчив Колумбійську теологічну семінарію. Після цього він був запрошений бути пастором Першої пресвітеріанської церкви у невеликому містечку Ковінгтон. Незабаром, у 1933 році, він погодився на пропозицію прийняти служіння у церкві в Атланті.

Саме там Пітер Маршалл зустрів свою майбутню дружину, Кетерін Вуд, з якою вони одружилися у 1936 році. У них народився син Пітер Джон, який пішов по слідах батька у пасторському служінні.

Обраний у 1947 році капеланом сенату, Пітер Маршалл мав вплив далеко за рамки будь-якого служіння, яке він мав до цього часу. Пост перестав бути просто формальністю і став потужним і ефективним нагадуванням правди про те, що Бог панує над усіма сферами життя. Пітер вважав, що Бог не був ні республіканцем, ані демократом, але Він хоче впливати на законодавство, прийняте цим сенатом. Маршалл став совістю цього політичного органу.

Цей видатний служитель помер рано, у віці 46 років, 26 січня 1949 року, ймовірно, від серцевого нападу. Його пам’ять була увіковічена його дружиною, яка написала про нього біографічну книгу «Чоловік на ім’я Пітер» (A Man Called Peter, 1951). Через 4 роки після видання книги була також виконана однойменна кіно-адаптація.

Зображення: pinterest та openlibrary.org

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required