3 листопада 1914 року народилася Едіт Шеффер (Шейфер)

3 листопада 1914 року народилася Едіт Шеффер (Шейфер), дружина видатного протестантського апологета ХХ століття Френсіса Шеффера.

Однак Едіт відома в історії не тільки завдяки заслугам свого чоловіка. Спільними зусиллями вони створили у Швейцарії спільноту «Лябрі», де багато людей, хто шукає сенс у житті, змогли пізнати Бога, завдяки жертовному служінню подружжя Шефферів.

Едіт народилася в родині місіонерів Джорджа і Джессі Севілл у Китаї. Під час навчання в коледжі в Гленсайді в штаті Пенсільванія, Едіт зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком Френсісом Шеффером і в 1935 році вони одружилися. У них народилися четверо дітей. Їхня донька Сюзан Шеффер Маколей стала визнаним авторитетом в області виховання дітей, написавши книгу про методику Шарлотти Мейсон «Заради дітей» («For the Children`s Sake»).

У 1948 році Едіт і Френсіс, який був пресвітеріанським пастором, приїжджають до післявоєнної Європи, щоб вивчити можливості відновлення там християнської освіти для дітей. У 1955 році вони створили спільноту «Лябрі», у якій Едіт займала одну з важливих ролей, як за життя Френсіса Шеффера, так і після його смерті в 1984 році.

Поряд зі своїм чоловіком Едіт стала автором ряду глибоких християнських книг, які підштовхували людей до роздумів над своєю вірою в Бога. Серед них – «Страждання» («Affliction», 1978) і автобіографічний твір «Гобелен: життя і часи Едіт і Френсіса Шефферів», які отримали літературну нагороду – Золота Медаль Асоціації євангельських християнських-видавців (Evangelical Christian Publishers Association (ECPA)) в 1979 і 1982 рр. Інші відомі книги Едіт – «Що таке сім’я?», «Лябрі» і «Приховане мистецтво створення сімейного вогнища» (The Hidden Art of Homemaking, 1971).

Померла Едіт у 98-річному віці в 2013 році в Швейцарії.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required