3 квітня 1928 року народився Емет Джонс

3 квітня 1928 року народився канадський католицький священик Емет Джонс (Emmett Mathias Joseph Johns), який став відомим як «тато Джонс» завдяки заснуванню в Монреалі притулку для бездомної молоді – Dans la rue.

Заснований у 1988 році притулок пропонує їжу, нічліг і психологічну допомогу для вуличних підлітків, допомагаючи їм знайти правильний шлях у житті. З 1997 року Емет Джонс став пропонувати підліткам освіту, долучивши до цього проекту університет Конкордія в 2001 році. У 2000 році почав працювати кулінарний проект, який запрошує відвідати «вуличну кухню». Цього ж року про роботу з вуличною молоддю був знятий фільм Cul de sac, де Емет Джонс виступив в ролі «тата».

Сьогодні організація налічує 135 волонтерів і 65 співробітників, які широко працюють з «важкою» молоддю, керуючись філософією «допомога без осуду».

Помер Емет Джонс цієї зими 13 січня у віці 89 років, заливши по собі величезний плід у житті тих молодих людей, які пройшли через його притулок, а також тих, хто ще потрапить у Dans la rue у пошуках кращого шляху для свого життя.

Зображення: montrealgazette.com

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required