26 листопада 1961 року народилася Марсі Волкер, актриса, яка пройшла шлях «від слави до віри»

26 листопада 1961 року народилася Марсі Волкер, актриса, яка зіграла головну роль у серіалі «Санта-Барбара» і ряді інших фільмів, а також пройшла шлях «від слави до віри» і «від актриси до пастора».

Життя Марсі, яка народилася в американському місті Падука в штаті Кентуккі, було звивистим. Її батьки розлучилися, коли їй було всього 8 місяців і далі вона виховувалася батьком і мачухою. Оскільки тато був авіа-пілотом, Марсі побувала у різних країнах світу. Під час навчання в коледжі в Іллінойсі вона вирішила спробувати себе в ролі актриси і спеціально почала відвідувати драматичний гурток. Через рік після закінчення коледжу, у 1980 році, вона була прийнята на свою першу роль у серіалі «Всі мої діти», який виходив в ефір протягом 45 років (правда Марсі не весь час знімалася в ньому). За цю роль вона отримала свою першу номінацію в премії «Еммі» за кращу жіночу роль. У 1984 році вона залишила цей серіал, щоб спробувати себе в інших ролях, і в 1986 році почалися зйомки «Санта-Барбари», які продовжувалися п’ять років.

Потім було безліч інших ролей і повернення в серіал «Всі мої діти», але поступово Марсі почала відчувати незадоволеність своїм життям. Весь час вона прагнула реалізуватися у своїй кар’єрі. За цей час вона чотири рази була заміжня, але жодного разу шлюб не був міцним. Від третього шлюбу у неї народився син, але з чоловіком вони розійшлися. Озираючись навколо себе, вона побачила, як її колеги часто витрачали своє життя на наркотики, спивалися, і не знаходили сенсу у своєму реальному житті поза знімками.

Зіркове життя приносило багато спокус і випробувань. Зміни в її життя прийшли незвичайним шляхом – їй почали надходити листи з Нью-Джерсі від домогосподарки Кароліни Гест. Вони відрізнялися від усіх інших листів фанатів, так як ці листи приходили регулярно щотижня і в кожному з них були присутні любов і молитви, розповіді про життя сім’ї Кароліни і кожен раз увага зверталася на віру. Марсі Волкер була далекою від релігії і протягом семи

років жодного разу не відповіла автору листів, але вони продовжували приходити. Це було саме в той час, коли вона задавалася питанням «Чому у її житті та житті багатьох її знайомих все йде не так?».

Нарешті, після довгих років ігнорування Марсі зустрілася з Кароліною і пережила навернення до Господа. Її життя змінилося, вона стала відвідувати церкву, стала читати Біблію і викладати дітям у своїй помісній церкві, ставши через деякий час директором дитячого служіння у Хантерсвілі у Північній Кароліні. Кароліна Гест стала її найкращою подругою. На біблійних заняттях Марсі познайомилася з Дагом Смітом, який став її чоловіком і з яким вони разом виховували її сина і живуть уже майже двадцять років, хоча перші її шлюби не витримували і двох років. Після Хантерсвіля сім’я Марсі Сміт (Волкер) перебралася до Едмонду в штаті Оклахома, де вона продовжила своє християнське служіння.

До теперішнього часу вона залишається дуже вдячною Кароліні за її листи і посвяту протягом років свідчити їй без відповіді, але при цьому зберігати надію і продовжувати молитву.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required