24 січня 1965 року помер Вінстон Черчіль

24 січня 1965 року на 91-му році життя помер один з найвидатніших політиків ХХ століття Вінстон Черчіль. Він керував країною у якості прем’єр-міністра у дуже складний час, але зміг увійти в історію, як людина з сильним духом та волею. Він сміливо приймав доленосні для своєї країни рішення. Його світогляд відображав кращі погляди вікторіанської Британії.

Сьогодні хочемо поділитися з вами одним з його висловлювань, яке дуже важливе у наш час, коли ліво-ліберальні сили намагаються деконструювати усі ті ціннісні основи, на яких тримався успіх західної цивілізації. Черчіль сказав: “Побудувати щось – це завдання повільне та трудоємне на роки. Зруйнувати щось – це бездумна дія одного дня”.

Сьогодні успіх ґендерної ідеології, релятивізму, пост-правди та інших негативних явищ полягає у тому, що їм не потрібно докладати ніяких зусиль для свого існування та розвитку – вони просто руйнують те, що було збудовано до них (сімейні цінності, любов до правди, принципи логічного мислення). Сподіваємося, що у наш час ми ще побачимо таких черчилів, які будуть не боятися брати відповідальність за те, щоб будувати таку реальність, яка буде відповідати Слову Божому та здоровому глузду, навіть якщо це справа нелегка.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required