Проекти служіння Східноєвропейська Реформація з відзначення 500-річчя Реформації

У 2017 році будемо відзначати 500-ліття від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початок Реформації прийнято рахувати від виступу німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Вітенберзі. Інший німецький мислитель Г.В.Ф. Гегель назвав Реформацію: «сенсом історії нового часу». Соціальні феномени, народжені Реформацією, залишаються найбільшим досягненням людства за всю історію. Західна цивілізація має витоки з духовних ідеалів Реформації, до них мають прагнути й українці.

Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа – Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут ії сутність, сенс і сила.

«Український корабель плив повними вітрилами під вітром Реформації і спустив вітрила, коли цей вітер опав»

Михайло Грушевський

Ювілей 500 років Реформації – це прекрасна можливість для євангельської Церкви в Україні реалізувати Велике доручення Христа – «навчати український народ».

Пропонуємо 5 цілей святкування цієї неймовірно важливої історичної дати і 70 різних ідей для проектів, які допоможуть поширити Боже послання в українському суспільстві в 2017 році.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required