116-річна черниця перемогла COVID

Черниця Люсіль Рандоне, яка взяла собі ім’я сестри Андре, є найстаршою людиною Європи і другою серед довгожителів світу. В свої 116 років вона захворіла на COVID-19 і успішно поборола хворобу перед своїм 117-річчям.

Сестра Андре проживає у будинку для літніх людей Св. Катерини Требуе у Тулоні. Вона отримала позитивний тест на коронавірус у середині січня. В інтерв’ю французькому каналу BFM жінка заявила, що не боялася хвороби і звістку про зараження сприйняла спокійно. «Ні, мені не було страшно, бо я не боялася померти», — сказала вона, — «Я рада бути з вами, але я хотіла б бути десь ще — приєднатися до мого старшого брата, діда та бабусі».

Сестра Андре народилася у 1904 році і пережила Першу світову війну, епідемію іспанки, Другу світову війну і тепер одужала від коронавірусу. Вона прожила довге життя і 77 років служила черницею. Господь точно по-особливому турбується про неї, а вона в своєму віці переймається іншими.

За словами речника будинку для літніх людей Девіда Тавелла, коли жінка дізналася про хворобу, то цікавилася не власним станом здоров’я, а станом інших літніх людей. Вірус виявили у більшості мешканців будинку і, на жаль, не всі пережили хворобу.

Хвороба в черниці протікала в дуже легкій формі, а про зараження вона дізналася тільки тому, що всіх мешканців будинку було протестовано. Як повідомляється, сестра Андре вже офіційно одужала і їй було дозволено відвідувати месу. А сьогодні, 11 лютого, сестра Андре відзначає своє 117-річчя.

Коронавірусна хвороба підступна й непередбачувана, однак історії, подібні до одужання сестри Андре, дають надію та оптимізм. Ніхто не знає, скільки років нам відведено, але навіть виявлення хвороби у літніх людей не повинно стати причиною відчаю чи паніки. Є багато історій одужання пенсіонерів, яким за 80 чи навіть за 100 років, а тому в хворобі чи іншій кризі варто покладати свою надію на Бога, бо наша доля в Його руках.

Джерела:
https://www.foxnews.com/world/was-it-t-cells-or-prayer-116-year-old-nun-survives-covid-19
https://people.com/human-interest/116-year-old-nun-worlds-second-oldest-person-survives-covid/
https://www.bbc.com/news/world-europe-56005488

 

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required