11 січня 1946 року народився Джон Пайпер

11.01.1946 – народився Джон Пайпер, відомий баптистський проповідник і пастор, автор багатьох відомих християнських книг, засновник служіння Desiring God Ministries (desiringGod.org).

Його авторству належать десятки книг з найрізноманітніших тем християнського життя і служіння, у тому числі присвячені відомим реформаторам: родоначальникам Реформації – Мартіну Лютеру і Жану Кальвіну, борцю за скасування рабства в Англії – Вільяму Вілберфорсу, впливовому проповіднику – Чарльзу Сперджену, відомому активісту місіонерського руху – Андрію Фуллеру, одному з лідерів Великого пробудження в Америці – Джонатану Едвардсу, знаменитому християнському письменнику і апологету – Клайву Льюїсу і ін.

Його книги неодноразово відзначалися літературними нагородами. У 1986 р. у світ вийшла його знаменита книга “Бажаючи Бога: роздуми християнського гедоніста” (Desiring God: Meditations of a Christian Hedonist), яка зробила його широко відомим. У 1994 р. ним було засновано Desiring God Ministries, яке знайомить з усіма його проповідями і книгами. Протягом 33 років Джон Пайпер був пастором баптистської церкви “Віфлеєм” в Міннесоті (США) і до теперішнього часу залишається палким проповідником, який активно сприяє поширенню Доброї вістки.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required