Вимоги Бога до політиків

Вихід 18:21: “Таким чином, підбери собі з усього народу мудрих, надійних чоловіків, які бояться Бога й ненавидять користолюбство. Постав їх над людьми тисячниками, сотниками, півсотниками і десятниками”.

Повторення Закону 1:13: “Тож знайдіть серед себе мудрих, розсудливих та досвідчених мужів у кожному вашому племені, і я призначу їх очільниками над вами.”

Повторення Закону 17:14-20:
“14 Коли ти ввійдеш у край, який Господь, твій Бог, дає тобі, і, заволодівши ним, оселишся в ньому та скажеш: Поставлю я над собою царя, як інші народи, які навколо мене,
15то можеш поставити над собою царя, якого обере Господь, твій Бог. Поставиш над собою царя з-посеред своїх братів. Не можна ставити над собою чоловіка-чужинця, котрий не є твоїм братом.
16 Тільки нехай він не заводить собі багато коней і не повертає народ у Єгипет, щоби таким чином примножити собі коней, адже Господь сказав вам: Більше ніколи не повертайся на ту дорогу!
17 Нехай він також не заводить собі багато дружин, аби його серце не стало розбещеним, і не нагромаджує в себе надмірно срібла й золота.
18 А коли він сяде на своїм царськім престолі, то нехай перепише собі в книгу цей Закон, що зберігається у священиків, нащадків Левія.
19 Нехай ця книга буде перед ним, й він читатиме її в усі дні свого життя, навчаючись шанувати Господа, свого Бога, дотримуючись усіх слів цього Закону і цих постанов й виконуючи їх.
20 Його серце не повинно підноситись над своїми братами, і щоб він не відступав від Заповідей ні праворуч, ні ліворуч. Тоді він довго житиме і царюватиме в Ізраїлі – як він, так і його нащадки.”

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required